דבר המנכ"ל

"בעולם גלובלי ומהיר שבו הטווחים מתקצרים והמרחקים מטשטשים, חברות משקיעות משאבים אדירים בנסיעות עסקיות. כך כמובן גם בישראל, אומת הסטארט-אפ והחדשנות. לא מעט חברות ישראליות מובילות את תחום העיסוק שלהן ופעילות במרחב הבינלאומי.

נחשפתי לראשונה לעולם הזה כשעבדתי בקבוצת חברות המנהלת תיקי נסיעות בסדרי גודל של מיליוני דולרים בשנה. כבעל תפקיד בכיר למדתי על האתגרים והמורכבות שמאפיינים את תיק הנסיעות העסקי. הן מבחינת מתאם הנסיעות בחברה, הן מבחינת ההנהלה הבכירה והן מבחינת העובדים. על מנת לספק מענה לכל המעטפת הזו פעלתי להקמת מחלקה ייעודית לניהול תיק הנסיעות בקבוצה המאגדת עשרות חברות בנות. בתהליך ההקמה ובעבודה השוטפת הרגשתי היטב מה עובר על החברה ומתאם הנסיעות בכל רגע נתון. נוכחתי לדעת כי דרוש כאן שילוב מדויק של יחסי אנוש מעולים, מקצועיות, ירידה לפרטים, סדר, ארגון וחשיבה תקציבית. רק כך אפשר לתעל ולייעל את תיק הנסיעות ולהפוך את הביטוי Maximum Value for Money לתפיסת עולם.

לאחר כ-10 שנות ניסיון ולאור הביקוש הרב לפתרונות אפקטיביים בנושא, החלטתי להקים את חברת נאו טורס. חברה שיודעת מה אתם עוברים, שאנשי הצוות שלה עמדו במקומכם ושמבינה איך לפעול נכון. הצוות שלי ואני בחברת נאו טורס עושים ימים כלילות בשביל לעזור לארגונים וחברות לנהל בחוכמה וביעילות את תיק הנסיעות העסקי. תנו לנו למקסם את תיק הנסיעות שלכם ולסייע לכם להגיע להישגים."

ניר ישראלי, מנכ"ל