מידע חשוב לנוסע

כל אזרח ישראלי המבקש לצאת מן הארץ, אחראי בלעדית להצטייד במסמכים הבאים:

דרכון - וודאו כי הדרכון שברשותכם בר תוקף ל - 6 חודשים לפחות לפני צאתכם מהארץ. צלמו את דרכונכם לפני היציאה מהארץ ושימרו את הצילומים בנפרד.

אשרות כניסה - באחריותכם לדאוג לאשרות כניסה למדינות בהן תרצו לבקר. ודאו את הצורך באשרה עם הקונסוליה של המדינה בה תרצו לבקר. מומלץ להוציא את כל אשרות הכניסה בארץ, גם אם מועד הביקור מאוחר ותוקף האשרה יפוג. חידוש אשרת ביקור בחו"ל קל יותר. במקרים רבים לא ניתן יהיה לקבל אשרה בחו"ל אם הבקשה המקורית לא הוגשה בארץ.

אישור יציאה מהארץ - חותמת אישור יציאה מצה"ל חייבת. נדרש אישור יציאה מיוחד ליוצאים לחו"ל דרך מצרים.

*שימו לב. בעלי תעודות מעבר חייבים לדווח לסוכן הנסיעות!

ביטוחים – לתשומת ליבך עלייך לדאוג לביטוח מתאים, מקיף ונרחב לפי צרכיך, לרבות פוליסת ביטוח רפואי  אישי ומטען. את הזמנת הביטוח יש לבצע לפני הנסיעה. ניתן לרכוש פוליסת ביטוח בכל חברה שתמצא לנכון, אם לא תעשה כן תחול האחריות הבלעדית לתוצאות אי העשייה עליך.

לנוחיותך חברת נאו מספקת שירות זה לנוסעיה.

תרופות וחיסונים - עליכם לבדוק את הצורך בתרופות וחיסונים במדינות בהן תבקרו. התייעצו עם הרופא האישי שלכם ופנו למשרד הבריאות או לאחד המרכזים הרפואיים המתמחים בנושא. לחברת איסתא הסדר מיוחד להוזלת חבילות החיסונים עם מספר מרכזים רפואיים בארץ.

טיסות כללי - הטיסות מבוצעות על ידי חברות תעופה סדירות ו/או שכר וביצוען כפוף לתנאים המפורסמים ע"י חברות התעופה ו/או מנהלי התעופה האזרחיים.

המסלול וזמני הטיסות, נמצאים באחריותן הבלעדית של חברות התעופה וייתכנו מקרים בהם יהיו שינויים בזמני הטיסות אף ללא הודעה מוקדמת על כך.