שירותים - דו"חות וניתוחי מידע 

בניית תיק נסיעות עסקי דורשת עבודה איכותית וכמותית. על מנת לבצע את המלאכה בצורה הטובה ביותר חברת נאו טורס עובדת לפי מתודולוגיה סדורה של הנפקת דו"חות סטטיטיים בשילוב עם ניתוח ואפיון תיק נסיעות עד לפרמטרים הקטנים ביותר. אנו מעניקים ליווי מלא לפני הנסיעה, ליווי מלא במהלך הנסיעה ושירות לחברה לאחר החזרה ארצה. הצוות של נאו טורס זמין עבורכם ברמת 24/7 והמוצר כולל אפליקציות ייעודיות לייעול העבודה.

בעולם של Big Data חברת נאו טורס עושה שימוש במגוון כלים מתקדמים לביצוע בקרת איכות וניהול נכון של תיק הנסיעות העסקי של לקוחותיה. זאת מתוך מטרה להעניק לכם את מלוא המידע העדכני לתכנון אפקטיבי ופרודוקטיבי של תיק הנסיעות. על מנת לעמוד בסטנדרט גבוה זה אנו עושים שימוש בכלים אנליטיים חדשניים ומצליבים את המידע מול אין ספור נתונים אשר זורמים אלינו ממערכות מקוונות בכל העולם.

מעבר לכך נאו טורס מקיימת באופן רציף והדוק שיתופי פעולה עם חברות תעופה, בתי מלון, ספקים וקבלני משנה המשלימים לנו (וללקוחותינו) את התמונה במלואה. החברה מספקת להנהלה הבכירה בארגון כמו גם למתאם הנסיעות מטעמה את המידע ומעניקה ייעוץ מקצועי באפיון תיק נסיעות לפי התקציב הרלבנטי.