שירותים - חכירת מטוסים פרטיים

הטסת נוסעים ואנשי עסקים בטיסות תעופה פרטיות הפכה זה מכבר למוצר מבוקש. נאו טורס מסייעת לכם מבחינה זו על ידי חכירת מטוס פרטי מחברות תעופה פרטיות ומארגונים ייחודיים המציעים שירות אקסקלוסיבי זה. לפניכם מענה מושלם ואיכותי של חכירת מטוסים פרטיים לפי יעדים מגוונים, תוספות, שירותים ספציפיים ועוד. שירות זה מתאים מאד לטיסות מנהלים, טיולי אינסנטיב, טיולים סגורים, אירועים סגורים וכדומה.

נאו טורס מארגנת טיסות פרטיות בחכירת מטוסים לכל יעד על גבי הגלובוס. אנו מסייעים עם שירות ייחודי ויוקרתי זה כבר למן התכנון הראשוני ועד ההגעה ליעד הסופי. חכירת מטוס פרטי בשירות VIP מיוחד לאנשי עסקים תוך התאמת פתרונות איכותיים וספציפיים לפי בקשת הלקוח. החברה עובדת עם שורה של מטוסי מנהלים בגדלים שונים וברמות שונות.

בכל חכירת מטוס פרטי אתם נהנים בנאו טורס משירותים משלימים של סידורי קרקע, הסעות, שירותים מיוחדים בטיסה עצמה ועוד. הטיסות מבוצעות כמובן במטוסים בסטנדרטים בלתי מתפשרים של בטיחות ולפי כל התקנים והרגולציות בנמלי התעופה הרלבנטיים.

מסלול הטיסה ייבנה בעבורכם תוך קורלציה מדויקת בין נתיב הטיסה, סוג הטיסה, מטרת הטיסה והשירות המבוקש. נאו טורס תעמיד ללקוח ליווי מקצועי ואישי בתהליך תוך שימת לב לכל הפרטים הקטנים והגדולים. החברה תדאג לקליטה בנמל התעופה מבחינת בידוק, כבודה, ביקורת ביטחון, ביקורת דרכונים ועלייה למטוס.