שירותים - סידורי קרקע

נסיעות לחו"ל דורשות לא רק שירותי כרטוס אלא מגוון רחב של סידורי קרקע משלימים. שירותי הסעה, נהג פרטי, מלונות ואירוח, הנפקת ויזות ודרכונים, הפקות למיניהן, תיאומים מול ספקים במדינות היעד ועוד. נאו טורס מספקת לכם מענה ברמת One Stop Shop עם מבחר שירותים מתקדמים ומשלימים של סידורי קרקע.

תיק הנסיעות העסקי של החברה כולל שירותי כרטוס המלווים בשירותים משלימים של סידורי קרקע. בחברת נאו טורס אנו יודעים כיצד לייצר את הסינרגיה הנכונה ואיך לתפור עבור הנסיעות העסקיות שלכם את מלוא סידורי הקרקע הדרושים. מדובר אפוא במעטפת שלמה הכוללת בתי מלון, אירוח, הזמנת חדרי ישיבות, הזמנת חדרי כנסים/תערוכות, ליווי נהג אישי, שירותי הסעות, המלצות לטיולים, המלצות לאטרקציות, המלצות על מסעדות ועוד.

סידורי הקרקע שאנו מארגנים עבורכם נעשים בהתאמה מושלמת לצורכי הנסיעה העסקית ולאחר אפיון ממוקד של נהלי הטיסה בארגון. הם מבוססים על ניסיון עתיר שנים וקשרים אישיים מול הספקים בחו"ל כך שאתם נהנים גם משירות מקצועי וגם מניהול תקציבי נכון ומדויק.

לנאו טורס ניסיון עשיר בקביעת סידורי קרקע לטיסות למטרות שונות לרבות נסיעות עסקים, פגישות, ירידים, כנסים, תערוכות, הרצאות, שיתופי פעולה ועוד. החברה מלווה את הנוסע העסקי לכל אורך הדרך, מרגע תכנון הטיסה, דרך העלייה למטוס, עובר בשהות בחו"ל וכלה בחזרה ארצה.