שירותים - עבודה מול הנהלה ומתאם נסיעות

נאו טורס עובדת בשיתוף פעולה מלא עם הנהלת החברה ומתאם הנסיעות מטעם הארגון. זאת בכדי לספק שירותי נסיעות עסקיים ברמת שירות בלתי מתפשרת עם עמידה ביעדים ושמירה על מסגרות תקציב ולוחות זמנים. העבודה מול מתאם הנסיעות בחברה מבוססת על הנפקת דו"חות סטטיטיים בשקיפות מלאה ואפיון תיק נסיעות תוך ראייתו כמכלול.

חברות המנהלות פעילות בינלאומית בהיקפים גדולים זקוקות לסדר וארגון בכל הנוגע לתיק הנסיעות העסקי. זאת בכדי להפיק את המיטב מתקציב הנסיעות ועל מנת לשמור על מסגרות ברורות ומכומתות של נהלי נסיעות וטיסות. בחברת נאו טורס אנו יודעים כיצד לנתח עבורכם את המידע ואיך להעניק שירות מקצועי, אישי, ישיר ואמין של ניהול תיק הנסיעות.

נאו טורס נמצאת בקשר רציף וישיר מול הנהלת החברה ומול מתאם הנסיעות העסקי מטעם הארגון. במידה שלחברה אין מתאם נסיעות עסקי אנו מסייעים עם העמדת שירות זה במתכונת של מיקור חוץ. תהליך העבודה שלנו מתכתב עם תקציב הנסיעות העסקי של הלקוח וכולל אפיון וניתוח צרכי הארגון. אנו מוסיפים לכל אלה ניסיון עשיר וכן קשרים ישירים עם חברות תעופה וספקי שירות מכל קצוות תבל. התוצאה היא מעטפת כוללת של ניהול תיק נסיעות בתפירה אישית לטווח הקצר ולטווח הארוך.