מדינת ישראל וכמות הטיסות והנוסעים ההולכת וגדלה

מדינת ישראל נחשבת למדינה קטנה יחסית על פני הגלובוס אך אין ספק שמדובר במדינה שיש בה תנועה עצומה של טיסות יוצאות ונכנסות. חברות תעופה רבות מציעות שירותי טיסה ישירים או מקושרים למגוון עצום של יעדים ואין מקום שלא ניתן להגיע אליו מישראל. למרות שמדינות רבות אינן מקוננות יחסי שלום או ידידות עם ישראל - עדיין ישנן לא מעט אפשרויות של יעדים ומדינות לנסוע אליהן ועם התפתחות רשת האינטרנט והאפשרות של הזמנת טיסות ומלונות באופן מקוון ומהיר - כמות חברות התעופה המציעות טיסות מישראל ואליה הולכת וגדלה.

עם ההיצע הגדול בטיסות וביעדים גם גדל הביקוש. ישראלים רבים מנצלים את ירידת המחירים שמביאות עימן חברות השכר והלואו קוסט ומצליחים ליהנות מחופשה מושלמת בכל יעד שיבחרו במחירים אטרקטיביים ומשתלמים שלא היו נהוגים בעבר. בנוסף, עם החלת המדיניות שעל פיה ככל שההזמנה מתבצעת מוקדם יותר כך המחיר נמוך יותר - אפשר להזמין מראש טיסה, לינה בבית מלון או כפר נופש ואפילו רכב שכור בכל יעד ובכל מדינה, לשלם מראש וליהנות ממחירים נמוכים במיוחד שלא יהיו קיימים עם התקרבות מועד הנסיעה.

מעבר לכך ישנם כיום לא מעט אנשי עסקים אשר עובדים על בסיס יומיומי עם משרדים או עמיתים במדינות אחרות וכורח המציאות הוא לנסוע לפגישות עסקיות מדי פעם. אנשים נוסעים לעיתים ליום או יומיים על מנת להשתתף בפגישה או כנס עסקי ולעומת העבר מדובר בנסיעות נפוצות מאד שלא היו חלק מהנוף התיירותי בעבר. כמעט שאין תקופה בנמלי האוויר בארץ שאין בהם עומס רב של נוסעים ועומס זה אף מתגבר בתקופות החגים והחופשים ממוסדות הלימוד.

בין אם מתכננים נסיעה פרטית ובין אם מדובר על נסיעה עסקית - חשוב מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע בטרם מתחילים לברר פרטים ולהזמין את השירותים הדרושים. חברת נאו טורס מציעה שירותים בהתאמה אישית של תכנון וארגון נסיעות עסקיות לחוץ לארץ, מה שמפנה זמן רב ללקוח ומאפשר לאנשי מקצועי מיומנים לעשות את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב.