נאו טורס איתך כל הדרך

כאשר פונים אל סוכנות נסיעות על מנת לארגן נסיעת עסקים חשובה - אין ספק שמהותי ביותר לדעת שאפשר לסמוך על העובדים ולתת להם את מלוא חופש הפעולה על מנת שיצליחו לספק את השירות הטוב ביותר שכמובן יבוא לידי ביטוי בדמות נסיעה המתוזמנת היטב, שהוזמנו בה כל הפרטים החשובים ושלא נוצר שום מצב של בזבוז לחינם של זמן או כסף של הלקוח. מעבר לכך, העבודה של משרד הנסיעות לא מסתיימת אלא רק לאחר שובו של העובד מן הנסיעה. נציגי המשרד זמינים ופועלים ללא לאות על מנת למצוא את השירותים הטובים ביותר ולעדכן באופן שוטף את העובד והם נשארים זמינים כל הזמן גם בעת השהות שלו בחוץ לארץ על מנת לוודא שהכל עובר כמו שצריך, שהוא יודע בדיוק מה עליו לעשות בכל זמן ושלב ומי אנשי הקשר שעליו לפגוש.

גם במהלך נסיעה קצרה של מספר ימים עלולים לחול שינויים של הרגע האחרון או ממש בזמן שהעובד כבר נמצא בחוץ לארץ או אפילו בזמן הטיסה. זאת הסיבה שתמיד טוב שיש את משרד הנסיעות שעוקב אחר הפרטים כל הזמן, מוודא את התייצבותם של נותני השירות בזמן והמקום הנכון ודואג שלא מתרחשת שום תקלה בלוח הזמנים. רק לאחר שהעובד חוזר לארץ והנסיעה מסתיימת אפשר לומר שגם הליווי של סוכנות הנסיעות הסתיימה, עד לתחילת התכנונים של הנסיעה הבאה. ישנם מצבים שבהם יתבצע ניתוח כל שלבי ההכנה לנסיעה והנסיעה עצמה על מנת להפיק לקחים, להבין אילו שלבים עובדים טוב יותר או פחות וכך להשתפר או להתייעל לקראת הפעם הבאה.

משרדי נסיעות רבים מאפשרים כיום שימוש באפליקציות נוחות ומידיות על מנת לדווח על תקלה או בעיה של העובד בשת שהייתו בחוץ לארץ במהלך נסיעה עסקית. כך אפשר לשמור על קשר הדוק ושוטף עם סוכן הנסיעות, לעדכן אותו בכל דבר חשוב שעליו לדעת ולבש עזרה או פרטים לצורך יצירת קשר. סוכן הנסיעות יידע להפנות אל העובד אל הסוכן שאיתו הוא עובד על מנת לקבל את המענה הדרוש, מענה שהעובד לא היה יודע למצאו לבדו.