שירות נסיעות אישי

היתרון בניתוח דו"חות ונסיעות בחברה, המסייע בקביעת מדיניות והובלת תהליך פנימי בארגון וחיצוני מול ספקים

שירות נסיעות אישי הוא שירות שניתן לאנשי עסקים וארגונים על מנת להתאים למי שנוסע את הנסיעה שמתאימה בדיוק לו ולמטרות שלו. הרי לא ייתכן מצב שבו שתי נסיעות של שני אנשים שונים, גם אם הם עובדים באותו הארגון תהיינה לגמרי זהות ולכן כל נסיעה צריכה לקבל את ההתייחסות האישית שלה ומתן תשומת הלב לכל פרט ופרט. כאשר פונים אל חברת נסיעות המתמחה בהתאמה וארגון של נסיעות עסקים בדיוק על פי הצרכים של הלקוח - אין ספק שתושגנה המטרות שהוצבו והשירות יהיה אישי ביותר.

כאשר ניתנת התייחסות אישית לכל פרט ולכל צורך העולה בהקשר של ארגון הנסיעה - יהיה בחברת הנסיעות איש המקצוע שייתן את הדעת ויוכל לסייע - הזמנת בית מלון, מציאת מועדי הטיסות הנוחים והמתאימים ביותר, הזמנת שירותי הסעות בשעות הנוחות והמתאימות מבחינת הפגישות המתואמות ועוד. תמיד יהיה בחברת הנסיעות מי שמתמחה באופן ממוקד ומסוים בתחום המבוקש או שהסוכן שמתאם את כל הפרטים יהיה זה שייתן את כל המידע, המענה הדרוש וידאג שכל הפרטים נכונים ומתאימים לדרישות הלקוח.

כאשר חבר הנסיעות המתמחה במתן שירותים אך ורק לנסיעות עסקים מקצה את אחד מהעובדים שלה כדי שיעמוד לרשות העובד או המנהל שמתכנן את הנסיעה - הוא הופך בכך להיות הנציג של הלקוח ובכל פנייה, שאלה או נושא הקשורים בנסיעה יכול העובד לפנות אל הנציג האישי שלו - ליצור קשר טלפוני, לשלוח הודעת טקסט וכך לקבל מענה מיידי, מהיר והכי אישי שיש. אין שום דרך אחרת לקבל שירות שכזה מפני שסוכנות נסיעות רגילה צריכה לתת מענה ותשובות גם ללקוחות אחרים והפן האישי שייחסר כאן הוא קריטי ומשמעותי מאד.

כל ארגון או מקום עבודה צריכים שתהיה להם סוכנות הנסיעות המציעה אך ורק שירותים של ארגון והתאמה של נסיעות עסקיות. חברת נאו טורס הינה חברה בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום זה והסוכנים המועסקים בה בעלי ידע וניסיון רבים שמסייעים להם להתאים בדיוק לכל עובד ולכל לקוח את הנסיעה שמתאימה בדיוק לו, לצרכים של הארגון ולמטרות הנסיעה עצמה.