סוכנות נסיעות שהיא ONE STOP SHOP

ארגון ותכנון של נסיעת עסקים לחוץ לארץ אינם משימה פשוטה כלל וכלל. יש הרבה פרטים לברר ולהזמין, לדעת לוחות זמנים שלעיתים מתפרסמים ממש בדקה האחרונה ולוודא שכל מה שאפשר מתבצע מבעוד מועד על מנת שלא להגיע למצב של טעות או של פספוס. בנוסף, אין מדובר בפעולה המתבצעת על פי תבנית קבועה מפני שלכל נסיעה יהיו המאפיינים הייחודיים שלה, כמו גם העובד שנוסע. ישנו הבדל תהומי בין ארגון נסיעה עבור מנהל בכיר או מנכ"ל החברה לבין ארגון נסיעה עבור מהנדס או עובד אחר.

על מנת לוודא שעבור כל עובד וכל נסיעה נמצאים בדיוק הפרטים הנכונים, המתאימים ואלה העונים על הדרישות - חשוב מאד למצוא סוכנות נסיעות המתמחה בתחום זה של ארגון נסיעות עסקים. חברת נאו טורס הינה חברה בעלת ניסיון של מעל עשר שנים במציאת כל פתרונות הנסיעה עבור חברות וארגונים מכל הגדלים. אין מדובר בארגון טיול או שהייה בחוץ לארץ באותה מתכונת של אדם פרטי הנוסע ולכן חשוב לדעת כיצד להתאים את הנסיעה באופן מושלם לכל עובד ועובד.

כאשר סוכנות הנסיעות עובדת בשיטה של ONE STOP SHOP אין ספק שמדובר בהרבה פחות טרחה וטרטור עבור הלקוח. נציגי החברה אמונים על הזמנת כל הפרטים הקשורים בנסיעה, כולל הזמנת טיסות, הזמנת חדר בבית מלון וברוב המקרים גם כולל העברות ונסיעות ממקום למקום. כאשר החברה מבצעת את כל הבירורים הנדרשים ומבצעת את כל ההזמנות - הלקוח כלל לא צריך להתעסק עם הנושא הזה והוא מתפנה להמשיך לעסוק בענייניו ולהכין את החומר המקצועי והעסקי הדרוש לנסיעה.

ימים ספורים לפני הנסיעה הוא יקבל מנציג חברת הנסיעות את כל הפרטים שעליו לדעת - שעת האיסוף מביתו אל שדה התעופה, לאיזו טיסה עליו להירשם, מה סדר היום, היכן ממוקם בית המלון ומה עליו להציג בכל שלב. כאשר כל הנסיעה וסדר היום נקבע ומוזמן על ידי אותה חברה - אין ספק שהנסיעה תעבור בצורה מהירה, יעילה וחלקה ללא שום בזבוזי זמן או אי הבנות.